המיזמים הזוכים: הכשרות לאמהות חד-הוריות; קידום נשים בדואיות; סיוע פסיכולוגי ומשפטי בגירושין לנשים דתיות וחרדיות; ומרכז פעילות לתינוקות ולילדי פליטים

ארבע זוכות "פרס יפה לונדון יערי" לשנת 2014, לפעילות ויזמות חברתית של נשים, הוכרזו היום ויזכו בפרס של 15 אלף שקל כל אחת. הפרס יופנה להפעלת פרויקט חברתי קהילתי. הפרס יוענק היום, בבית דניאל בתל אביב לנשים אושרה יוסף פרידמן, נעימה אל זביידי, פייני סוקניק והדס גור.
פרס הקרן, המנוהלת בידי הקרן החדשה לישראל, מוענק זו השנה העשירית לפעילות חברתיות. הוא נועד לסייע לזוכות לפתח פרויקטים קהילתיים בתחום השינוי החברתי או קידום מעמד האישה בישראל.
יוסף פרידמן תקבל את הפרס השנה עבור סיוע לאמהות חד-הוריות במימוש הפוטנציאל התעסוקתי שלהן. אושרה עוזרת לנשים לרכוש עצמאות ואחריות כלכלית, באמצעות יצירת קשרים עם ארגוני מעסיקים ומציאת עבודות מתאימות. אל זביידי מערערה שבנגב פועלת למען שירות התנדבותי לנשים בדואיות בדרום. הפרס ניתן לה על פעילותה בארגון "בוגרות", אשר פועלת לצמצום פערים חברתיים.
סוקניק מחיפה, יועצת חינוכית, הקימה את "באשר תלכי", עמותה למען נשים מהמגזר הדתי והחרדי המתמודדות עם הליך גירושין. העמותה מעניקה תמיכה משפטית, מידע לנשים על זכויותיהן, מפגשי תמיכה קבוצתיים וייעוץ פסיכולוגי, ובנוסף מפעילה קו תמיכה טלפוני המאויש על ידי  עורכי דין ואנשי מקצוע. בכספי הפרס אותו קיבלה השנה, מתכוונת פייני להקים קבוצות תמיכה נוספות. גור מתל אביב תקבל את הפרס על פעילותה באליפלט, עמותה הפועלת לסייע למאות התינוקות וילדי הפליטים בישראל. בכספי המענק תקים בית בתל אביב לפעילויות העשרה לילדים.